Komunikaty - Doradztwo Podatkowe Biuletyn Instytutu Studiów Podatkowych

 

Uprzejmie informujemy, że miesięcznik Doradztwo Podatkowe Biuletyn Instytutu Studiów Podatkowych znajduje się w wykazie czasopism naukowych z liczbą 4 punktów przyznawanych za publikacje w tym czasopiśmie.

(Komunikat Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 31 grudnia 2014 r.)Wersją pierwotną (referencyjną) miesięcznika „Doradztwo Podatkowe – Biuletyn Instytutu Studiów Podatkowych” jest wydanie papierowe.

Naszym stałym Czytelnikom dziękujemy za okazane nam zaufanie, pozostałych zapraszamy do zapoznania się z treścią Biuletynu (bezpłatny egzemplarz do pobrania na naszej stronie internetowej), wyrażając przekonanie, iż przyczyni się on do zwiększenia Państwa bezpieczeństwa podatkowego i możliwości zmniejszenia ciężaru podatków."PAKIET DLA PRENUMERATY ROCZNEJ (egzemplarz drukowany ):

  •  cotygodniowa "Informacja Podatkowa" w formie elektronicznej o zmianach w przepisach prawa podatkowego, orzecznictwo sądowe oraz pisma Ministra Finansów z wyjaśnieniami dotyczącymi stosowania przepisów prawa podatkowego, 
  •  20% rabatu przy zakupie innych wydawnictw ISP w czasie trwania prenumeraty 
  •  Biuletyn w wersji elektronicznej w postaci pliku PDF 

tutaj możesz zamówić prenumeratę roczną drukowaną lub wersja PDF tutaj możesz zamówić prenumeratę roczną PDF

 


PAKIET DLA PRENUMERATY DWULETNIEJ (egzemplarz drukowany):

  • cotygodniowa "Informacja Podatkowa" w formie elektronicznej o zmianach w przepisach prawa podatkowego, orzecznictwo sądowe oraz pisma Ministra Finansów z wyjaśnieniami dotyczącymi stosowania przepisów prawa podatkowego, 
  • 20% rabatu przy zakupie innych wydawnictw ISP w czasie trwania prenumeraty, 
  • Biuletyn w wersji elektronicznej w postaci pliku PDF 

tutaj możesz zamówić prenumeratę dwuletnią drukowaną lub wersja PDF tutaj możesz zamówić prenumeratę dwuletnią PDF

 


Zapraszamy do zamówienia miesięcznika Doradztwo Podatkowe  w ramach specjalnej oferty prenumeraty. Szczegóły warunków prenumeraty podajemy w załączonym arkuszu zamówienia.

 

Pobierz arkusz zamówienia >>

Pobierz bezpłatny numer BISP 10/2012 >>

Księgarnia ISP >>

 


UWAGA !!! 

Już dzisiaj w naszej księgarni istnieje możliwość zakupu pojedynczych artykułów zamieszczonych w Biuletynie "Doradztwo Podatkowe" ze wszystkich roczników.

-> KSIĘGARNIA <-